|  | 

Ecospa pl opinie

Baza kremowa ecospa

Baza kremowa ecospa
1 vote, 6.00 avg. rating (67% score)

Wszystko, co musisz wiedzieć o SPA.

Każdy z nas lubi odpoczywać. Weekend w przyjemnym, ciekawym miejscu jest idealnym pomysłem na rocznicę, urodziny czy po prostu wypad ze znajomymi. Piękny hotel, ładne otoczenie, basen czy sauna? Brzmi idealnie.
W wielu miejscach w Polsce możemy znaleźć hotele określane jako SPA. Czym to tak właściwie jest? Najprościej wyjaśnić skrót. Po przetłumaczeniu z łaciny usłyszymy sformułowanie ,,do zdrowia za przyczyną wody”. To właśnie przez to często kojarzymy słowo SPA jako hotel z wieloma basenami, saunami czy różnymi rodzajami masażu. Jest to miejsce, w którym powinniśmy się odprężyć i wyleczyć bolące mięśnie. A wszystkie udogodnienia mają nam w tym pomóc.
Większość uważa, że nadal ten tym relaksu jest tylko dla nielicznych. Natomiast obecnie weekendy w takich miejscach stają się coraz tańsze. Jeśli mimo tego, jest to dla nas zbyt wybujała cena, hotele typu SPA, za dość niską cenę, oferują nam możliwość skorzystania z basenów i strefy relaksu.
Warto dodać, że jest to jednak atrakcja, dla osób bez dzieci. Można oczywiście dostać się na basen z małymi pociechami, jednak tylko w określonych godzinach. Przez większość czasu musimy zachować ciszę, a jeżeli już czujemy potrzebę rozmowy, to tylko i wyłącznie szeptem.
Dlatego dla każdego, potrzebującego odpoczynku od codziennego zgiełku, będzie to na pewno miła odmiana i relaks dla ciała i umysłu.

Najstarsze wpisy:

baza-kremowa-ecospa

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Gdy pierwszy ujrzałam to mieszkanie w xxx nie mogłam się zdecydować co najbardziej mnie w nim zachwyciło… Z jednej strony mamy wnętrze pełne subtelnej bieli, która obecna jest właściwie na całej jego przestrzeni, m.in. na podłogach, pustych ścianach czy choćby na większości mebli w salonie, sypialni i kuchni (nawet ramy okien są tu pod kolor).

  • Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Modnych inspiracji wokoło nie brakuje, jednak od jakiegoś czasu niezbyt często czuję natchnienie czy wręcz powera do działania. Być może to kwestia nagłego powrotu zimy, co na szczęście mamy już za sobą. Być może przesyt wertowanych od miesięcy trendów w modowych magazynach – czarno białe paski, szachownica, metallic i wężowa skóra już mi się nieco