|  | 

Solarium Tarnowskie Góry

Botoks i jego inne oblicze

Botoks i jego inne oblicze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

To że botoks stoswany jest w celu usunięcia zmarszczek, to dzisiaj wie każda kobieta. Jednak niewiele z nas wie, że botoks może być trujący. Oczywiście w kosmetyce stosuje się tylko takie ilości, które nie mogą zaszkodzić, ale ryzyko istnieje. Chociaż eksperci uważają, że zabieg wstrzyknięcia botoksu jest bezpieczny, to czasem zdarzają się przypadki powikłań. Jest to niewielki odsetek, ale uważać trzeba. Wiele kobiet nie wie, że przyjmując niektóre leki nie wolno poddawać się zabiegowi botoksu. Dlatego tak ważne jest by w wywiadzie przed zabiegiem wymienić wszystkie farmaceutyki przyjmowane w ostatnim czasie.

Który gabinet wybrać?

Bardzo ważne jest by decydując się na zabieg wybrać sprawdzony gabinet, a nie pierwszy lepszy z ogłoszenia. Najlepiej to umówić się na spotkanie informacyjne, na którym dowiemy się nie tylko kto i w jaki sposób przeprowadzi zabieg, ale też jakie efekty uboczne mogą wystąpić po zabiegu. Nie ważne czy jest to Zgierz czy Warszawa, botoks jest zabiegiem ingerującym w nasz organizm, więc należy się zastanowić, czy taki zabieg jest nam konieczny.
Jeszcze jedną ważną sprawą o której trzeba pamiętać, nie tylko przy botoksie ale i przy innych zabiegach. Korzystając z takich poprawek możemy popaść w uzależnienie psychiczne, czasem nie potrafimy z nich zrezygnować nawet gdy nie są już nam potrzebne. Warto więc zachować umiar i rozsądek także w kwestii medycyny estetycznej.

Najstarsze wpisy:

botoks-i-jego-inne-oblicze

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Street style: grunge’owa kratka powraca w nowym stylu

    Street style: grunge’owa kratka powraca w nowym stylu

    Koszula w kratkę? Check! Możecie uwierzyć lub nie, ale niegdyś był to obowiązkowy element mojego licealnego stroju! Wsłuchana w utwory Kurta Cobaina czy Pearl Jam, uwielbiałam tą fazę luźnych ubrań i rockowych strojów, choć nie były one tak wysmakowane jak obecne interpretacje stylu grunge z pokazów mody. Zamiłowanie do kratki w tym sezonie mogliśmy podziwiać

  • Kolekcje: backstage letnich pokazów

    Kolekcje: backstage letnich pokazów

    Pamiętacie wpis o podpatrzonych momentach i uchwyconych detalach? Dzisiaj przed Wami kolejna część z ciekawymi zbliżeniami wiosenno-letnich kolekcji na ten sezon. Tym razem przyglądamy się backstage’owi nieco bliżej, czasami nawet bardzo blisko. Wszystko po to, by dostrzec prawdziwy kunszt krawiecki, niezwykłe materiały, a także dodatki, którym właściwie należy się osobny post. Muszę Wam przyznać, Drodzy