|  | 

Solarium Tarnowskie Góry

avon tarnowskie góry

avon tarnowskie góry
1 vote, 6.00 avg. rating (67% score)

fotograf-na-slub-1Fotografów oferujących usługi związane z wykonywaniem zdjęć na ślubach i weselach jest bardzo wielu. Jak spośród tak licznej grupy wybrać kogoś, kto zrobi dla nas wyjątkową sesję fotograficzną – taką, która w cudowny sposób utrwali ten jedyny w swoim rodzaju dzień. Najlepszym źródłem do poszukiwań jest oczywiście internet.

Każdy szanujący się fotograf posiada obszerną witrynę, na której prezentuje swoje dotychczasowe dokonania. To tak zwane elektroniczne portfolio, z pomocą którego może pokazać swój dorobek. Są to najczęściej najlepsze i najoryginalniejsze fotografie z wybranych sesji, oczywiście publikowane za zgodą osób biorących udział w danej sesji. Ważne jest aby zwrócić uwagę na kilka elementów takiego portfolio. Pierwszym z nich jest aktualność. Upewnijmy się, że fotograf na bieżąco dodaje nowe sesje, a nie tylko chwali się osiągnięciami sprzed kilku lat. Da to nam pewność, że nieustannie się rozwija i nie spoczywa na laurach, podążając za aktualną modą i obowiązującymi w branży ślubnej trendami.

Fotograf na ślub powinien być wszechstronny, co odzwierciedlać ma właśnie jego portfolio. Różnorodne zdjęcia to dowód na kreatywność i umiejętność dostosowywania się do bieżących potrzeb i upodobań klientów. Na stronie internetowej dobrze jest też znaleźć referencje od osób, które korzystały z usług fotografa.

Najstarsze wpisy:

fotograf-na-slub

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Street style: grunge’owa kratka powraca w nowym stylu

    Street style: grunge’owa kratka powraca w nowym stylu

    Koszula w kratkę? Check! Możecie uwierzyć lub nie, ale niegdyś był to obowiązkowy element mojego licealnego stroju! Wsłuchana w utwory Kurta Cobaina czy Pearl Jam, uwielbiałam tą fazę luźnych ubrań i rockowych strojów, choć nie były one tak wysmakowane jak obecne interpretacje stylu grunge z pokazów mody. Zamiłowanie do kratki w tym sezonie mogliśmy podziwiać

  • Kolekcje: backstage letnich pokazów

    Kolekcje: backstage letnich pokazów

    Pamiętacie wpis o podpatrzonych momentach i uchwyconych detalach? Dzisiaj przed Wami kolejna część z ciekawymi zbliżeniami wiosenno-letnich kolekcji na ten sezon. Tym razem przyglądamy się backstage’owi nieco bliżej, czasami nawet bardzo blisko. Wszystko po to, by dostrzec prawdziwy kunszt krawiecki, niezwykłe materiały, a także dodatki, którym właściwie należy się osobny post. Muszę Wam przyznać, Drodzy