|  | 

Spa Góry Świętokrzyskie

Jedwabne apaszki z nadrukiem dla pracowników firmy

Jedwabne apaszki z nadrukiem dla pracowników firmy
1 vote, 8.00 avg. rating (77% score)

Jedwabne apaszki

Właściciele wielu renomowanych firm istotną rolę przywiązują do strony wizualno-estetycznej, czego doskonałym potwierdzeniem mogą być firmowe apaszki. Oczywisty jest fakt, iż rozwiązanie to może być wykonane z rożnych tkanin, począwszy od wygodnego i praktycznego poliestru, a na delikatnym jedwabiu skończywszy. W tym momencie należy podkreślić, że służący do wykonania firmowych apaszek jedwab charakteryzuje się zróżnicowaną grubością, co w praktyce oznacza, że obok delikatnych, bardzo cienkich rozwiązań, spotkać można apaszki zdecydowanie grubsze, aczkolwiek równie estetyczne.
Jedwabne apaszki

Zasadnicza różnica w zakresie wyboru grubości jedwabiu jest taka, że delikatna, bardzo cienka tkanina z reguły wykorzystywana jest jako rozwiązanie stricte ozdobne, delikatne i subtelne jednocześnie. Grubszy materiał jest natomiast wygodniejszy i bardziej odporny na czynniki zewnętrzne, a przy tym zapewnia optymalne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb danej osoby. Ponadto rozwiązanie to jest podatne na układanie. Nietrudno zauważyć, że apaszki zasadniczo są rezerwowane dla kobiet, mężczyźni w tej kwestii najczęściej wybierają krawaty, równie eleganckie i wyraziste, a co ważniejsze, charakteryzujące się podobną lub taką samą tonacją. Zdecydowana większość właścicieli firm, którzy zdecydowali się na tę właśnie alternatywę w przemyślany sposób wybierają kolor i ewentualny wzór firmowych apaszek, uwzględniając przy tym fakt ewentualnego loga firmy. W tym momencie warto podkreślić, że firmowe logo może być umieszczane także na apaszkach wykonanych z jedwabiu, także grubszego. Warto także dodać, że jedwab, jako tkanina podatna na układanie, co w istotny sposób wpływa na szeroko rozumianą stronę estetyczną.
Kolorystyka apaszki

Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest strona kolorystyczna. W rzeczy samej każdy właściciel firmy ma w tej kwestii pełną dowolność, jednakże w przeważającej większości są top rozwiązania zgodne z estetycznymi trendami firmy. Ogólnie wiadomo, że każda jednostka posiada określone odcienie, pojawiające się w obrębie firmy. Fakt ten jest widoczny zarówno na płaszczyźnie architektonicznej, jak również w obrębie logo firmy. Fakt ten bardzo często przekłada się na firmowe apaszki, opierające się na odpowiednich barwach, a nierzadko zawierające także firmowe logo. Męskich odpowiednikiem adresowanych dla kobiet apaszek są krawaty, na których także można umieścić logo firmy. W tym momencie należy jednak podkreślić, że krawaty są proporcjonalnie węższe aniżeli apaszki, a tym samym umieszczane na nich logo powinno być odpowiednio mniejsze.
Wzorowe apaszki firmowe

Biorąc pod uwagę fakt, iż wszystkie elementy estetyczne o charakterze firmowym powinny być ze sobą w odpowiedni sposób scalone, wielkość umieszczanego na apaszkach i krawatach logo powinna być taka sama, a przynajmniej zbliżona pod względem wielkości. Równie ważną rolę odgrywa strona stricte kolorystyczna. Ogólnie wiadomo, że firmowe apaszki lub krawaty, wykonane z jedwabiu, z uwzględnieniem loga, to doskonały sposób na połączenie przysłowiowego przyjemnego z pożytecznym, czyli rozwiązań estetycznych i praktycznych jednocześnie.

Najstarsze wpisy:

jedwabne-apaszki-z-nadrukiem-dla-pracownikow-firmy

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Street style: jeansy na 5 sposobów

    Street style: jeansy na 5 sposobów

    Jeansy. Dla wielu to jeden z najważniejszych elementów w garderobie. Dla mnie niekoniecznie, bowiem jedna para czarnych rurek to zdecydowanie za mała ilość aby mówić o miłości do jeansów. Niemniej, ta jedna od momentu zakupu jest noszona prawie codziennie i znoszona do granic możliwości. Kiedy przy szwach robią się szare przetarcia, a tu i ówdzie

  • Kolekcje: nowoczesny folklor nanushki

    Kolekcje: nowoczesny folklor nanushki

    Pamiętam, gdy jeszcze nie było marki COS w Polsce, jak bardzo cieszyłam się na wszelkie wyjazdy do Berlina. Mogłam wtedy połączyć przyjemność ze spędzania czasu w moim ulubionym mieście z… przyjemnością robienie zakupów ;)! Od tamtej pory zawsze wracam do tego samego sklepu mieszczącego się przy … gdzie zaraz obok odkryłam francuską markę Sandro i