|  | 

Day spa Tarnowskie Góry

Kolekcje: & other stories

Kolekcje: & other stories
1 vote, 8.00 avg. rating (77% score)

Ilekroć mam tak zwaną fazę na jakąś nową odzieżową markę, która – muszę dodać – najczęściej jest niedostępna u nas w Polsce, scenariusz potencjalnych zakupów wygląda dokładnie tak samo. Oszołomiona wchodzę do sklepu, chcę obejrzeć dosłownie wszystko po kolei, dotknąć każdej rzeczy, sprawdzić nawet najdrobniejszy element, i zazwyczaj po 10 minutach wychodzę ze sklepu z pustymi torbami.

Tygodnie przeglądania sklepu online, notowania rzeczy „po prostu niezbędnych” do mojej szafy, bardzo szybko znikają jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki. Jedyny plus z tego taki, że mam budżet na fajny wyjazd, nowe książki (ich zakup przychodzi mi z kolei z niebywałą łatwością) lub jedzenie (na knajpy mogłabym wydawać krocie)! Do grona takich marek mogę spokojnie zaliczyć hiszpańską markę Bimba & Lola, francuskie Sandro czy Ba&Sh, a także ostatnią markę H&M – & Other Stories.

Podczas ostatniego pobytu w Berlinie nie mogłam sobie domówić wizyty w ogromnym sklepie marki, który zrobił na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Duża przestrzeń, ubrania rozłożone tematycznie, na dole dział z butami, na górze cała gama kosmetyków i ubrań nieco bardziej eleganckich (coś dla mnie!). I niestety wyszłam z niczym. Gdybym teraz odwiedziła ten sklep pewnie byłoby mi o wiele trudniej – choć historia lubi się powtarzać. Jednak na bieżąco śledzę wszelkie nowości online i jestem po prostu zakochana w sposobie prezentowania kolekcji, jak również w wielu modelach i akcesoriach, które oceniłabym czymś pomiędzy klasycznym H&M a minimalistycznym COSem. Buty i torby mogłabym brać hurtowo, podobnie jak kurtki i kosmetyki (już za same opakowania należy się duży plus). Wyliczanka mogłaby być długa, ale zdecydowanie będzie lepiej jeśli zobaczycie sami. Poniżej więc wybrane ciuchy i dodatki, które zwróciły moją uwagę.

Jak oceniacie te kolekcje? Podoba się Wam taki sposób prezentowania ubrań? No i najważniejsze – & Other Stories spełnia Wasze oczekiwania?

Najstarsze wpisy:

kolekcje-other-stories

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Sesje: wakacyjne inspiracje według belen antolin

    Sesje: wakacyjne inspiracje według belen antolin

    Nie często się zdarza, że mamy okazję zobaczyć kim są styliści pracujący w magazynach modowych. Owszem, Ci coraz bardziej znani, jak np. Christine Centenera, Taylor Tomasi-Hill czy Giovanna Bataglia, ukazują nam swoje oblicze i modne stroje właściwie każdego tygodnia na wielu blogach streetstyle’owych, ale prawda jest taka, że do znacznej części osób nie jesteśmy w

  • Szykowny mężczyzna znaczy zadbany facet

    Szykowny mężczyzna znaczy zadbany facet

    Decydując się na kosmetyki oraz perfumy dla siebie, nie patrzymy głównie przez wzgląd na nośną reklamę. Możliwości producentów zadziwiają nas mnogością dostępnych możliwości, a perfumy powodują, że i my wymagamy luksusu w takiej postaci. Kobiety uwielbiają być obdarowywane przez swoich partnerów, także bez okazji, z tego też powodu marka wychodzi stale z nowymi ofertami dla