Innowacyjny zabieg IBX

Dziś trochę o wspominanym na fb zabiegu #IBX.

System IBX to innowacyjny i rewolucyjny zabieg który sprawia, że paznokcie rosną mocne, zdrowe i lśniące. IBX nie jest odżywką, nie zostaje na paznokciu ale przenika w jego głąb i działa wewnątrz. Zabieg zarówno na dłonie jak i stopy, również dla mężczyzn!

Trochę o składzie i samym działaniu systemu

IBX składa się z takich składników jak olej jojoba i olej avocado oraz monomerów najnowszej generacji, nie zawiera toluenu ani formaldehydu. W USA te ostatnie składniki są zabronione.

Podczas zabiegu, produkt jest ogrzewany oraz utwardzany w lampie UV, dzięki czemu jest blokowany w górnych warstwach płytki, dlatego też możemy korzystać z niego podczas każdej stylizacji.

IBX składa się z dwóch produktów – Repair oraz Strenghten. To, które z nich zostaną użyte zależy od stanu paznokcia oraz tego, czy wykonamy później stylizację czy nie. Dokładny plan działania systemem jest ustalany na wizycie w salonie. Zabieg wykonuje wykwalifikowana i przeszkolona stylistka – jesteście kochane klientki w 100% bezpieczne!

Na zdjęciu paznokcie po ściągnięciu stylizacji żelowej oraz po pierwszym zabiegu IBX

 

Jak często wykonuje się zabieg?

W zależności od stanu płytki – jeśli robimy zabieg pod stylizację, podczas pierwszego zabiegu usuwamy całą masę żelową lub hybrydową, podczas korekt uzupełniamy również zabieg IBX. Jeśli płytka jest zdeformowana, zniszczona po kilkuletnich zabiegach stylizacji zabieg wykonujemy co 7 dni i obserwujemy stan płytki, jeśli jest widoczna poprawa zmniejszamy częstotliwość zabiegu aż do momentu, gdy będą potrzebne tylko zabiegi przypominające co 3-4 tygodnie.

Pamiętajcie, że wszystko zależy od stanu płytki. Zazwyczaj oczekiwane efekty nie są widoczne po 1 zabiegu jeśli paznokcie są bardzo zniszczone. Zabieg wymaga serii. Po 1 zabiegu znikają białe plamki oraz ślady po zrywaniu stylizacji. Paznokieć nabiera swojego naturalnego koloru i jest zdecydowanie gładszy.

 

Dla kogo IBX?

Skorzystaj z zabiegu jeśli Twoje paznokcie są:

– Kruche i łamliwe

– Są zniszczone od długotrwałego wykonywania stylizacji

– Są słabe i cienkie jak papier

– Rozdwajają się i łuszczą

– Mają białe plamki lub bruzdy

– Została uszkodzona macierz

– Cierpisz na onycholizę

 

Pamiętaj!

Zabieg IBX możemy wykonać zarówno pod stylizację jak i na same paznokcie.

Zabieg może być wykonany u dzieci powyżej 6 roku życia.

 

Przeciwwskazania:

– Aktywna łuszczyca na płytce – zabieg wykonuje się tylko przy wycofaniu się choroby

– nowotwór, chemioterapia – podczas trwania nie wykonujemy zabiegu. Po chemioterapii zabieg jest wykonywany TYLKO za zgodą lekarza prowadzącego.

– W okresie ciąży zabieg wykonywany jest tylko za zgodą lekarza.

 

Koszt zabiegu:

IBX do zabiegu manicure pierwszy zabieg 30zł

IBX do zabiegu manicure kolejny zabieg 20zł

IBX pierwszy zabieg 35zł

IBX kolejny zabieg 25zł