Jak wybrać dobrą stylistkę rzęs lub paznokci?

Zdecydowałaś się na zabieg przedłużania rzęs bądź wykonania paznokci, pozostało tylko znaleźć odpowiednią osobę u której wykonasz usługę. Co zrobić aby na tym nie ucierpieć i…. nie wyjść z podobnymi arcydziełami jak poniżej?

 

 

rzesyTutaj zdecydowanie aplikacja rzęs została wykonana nieprawidłowo. Rzęsy są nałożone w niewłaściwych kierunkach, posklejane oraz zaaplikowane za daleko od linii powieki.

 

13221372_841799155924847_4329124263025366606_o

Paznokcie przedłużone na żelu… nie dość że źle wykonane, to jeszcze przedłużone po to, aby skrócić je do paznokci naturalnych, nie zachowując podstawowej techniki budowania paznokcia. Dzięki temu, klientka zapłaciła „stylistce” za przedłużenie na żelu a nie za hybrydę – czyli na to na co się zgłosiła.

 

na oczyipazurki

Widok po ściągnięciu. Nieprawidłowo uformowane kępki do metody objętościowej, kępki nie były przyklejone do rzęsy lecz „jedna do drugiej” tworząc w ten sposób sztuczny wachlarz, ucierpiały na tym tylko rzęsy naturalne.

 

15942610_1351872334857582_1185776683_o

Widok po ściągnięciu specjalnym preparatem. Kępki silnie posklejane ze sobą co spowodowało obciążenie rzęsy naturalnej.

 

Aby się ustrzec przed tego typu sytuacjami przede wszystkim trzeba wybrać właściwą osobę która wykona zabieg.

 

 

Po pierwsze!

Jeśli chodzi o rzęsy pamiętaj, że to są Twoje oczy! Organ który bardzo łatwo można uszkodzić. Stylistka operuje ostrymi pęsetami, czuwa nad Twoim bezpieczeństwem przez cały czas trwania zabiegu! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy to podczas zabiegu wykonywania rzęs czy paznokci, poproś o certyfikat który potwierdzi przygotowania do wykonania zabiegu. Taki certyfikat jest potwierdzeniem, że stylistka ma podstawową wiedzę dotyczącą wybranego zabiegu a przede wszystkim jest do niego UPRAWNIONA! 

Pewnie myślisz sobie, co tam kartka papieru? A wyobrażasz sobie kierować samochód bez prawa jazdy? Tak samo jest z przeprowadzaniem tego typu zabiegów. Nie bój się poprosić o okazanie certyfikatu – to przecież duma każdej stylistki i nie powinno się go ukrywać :).

 

Po drugie!

Druga rzecz, zaraz obok kwalifikacji to oczywiście doświadczenie. Nie bój się prosić o zdjęcia prac wykonanych przez stylistkę. Jeszcze lepiej, gdy dana osoba posiada swoją stronę internetową – masz pewność że są tam zamieszczone autorskie zdjęcia prac. 

 

Po trzecie!

Mówi się, że złą opinią ludzie podzielą się o wiele szybciej, niż tą dobrą. Może wśród Twoich znajomych jest ktoś, kto mógłby podzielić się dobrą opinią na temat jakiejś stylistki? W końcu najlepszym sposobem na reklamę jest nic innego, jak poczta pantoflowa! Nie trać jednak czujności i pamiętaj o powyższych dwóch punktach!

 

Mam nadzieję, że chociaż w części te wskazówki pomogą Ci wybrać osobę, która zamieni Twoje rzęsy i paznokcie w prawdziwe cuda! W końcu po to decydujemy się na skorzystanie z tego typu usług. Jeśli pierwszy raz tutaj zerknęłaś, polecam Ci artykuł w którym znajdziesz wskazówki dotyczące stylizacji rzęs KLIK