|  | 

Ecospa pl opinie

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

Wiele kobiet boryka się z problemem wiotczenia skóry twarzy. Tworzą się „chomiki”, czyli opadające policzki, a także pomarszczone i opadające powieki. Na szczęście medycyna estetyczna potrafi sobie poradzić z tego typu problemami i zlikwidować jest praktycznie na każdym etapie. W celu odmłodzenia skóry powiek można zastosować laser frakcyjny, a także bardziej interwencyjną metodę – skalpel. Niestety są to dosyć drogie zabiegi i nie każdy może sobie na nie pozwolić ze względów finansowych. Również sam zabieg może budzić pewne wątpliwości. Można zatem zastosować Plazmę IQ. Brzmi dość dziwnie, ale jest bardzo skuteczne. Plazma IQ jest to urządzenie, które generuje wiązkę energii w postaci plazmy powstającej w wyniku jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Zabieg z wykorzystaniem Plazmy IQ jest metodą bezkontaktową, która wykorzystuje użycie wysokiej temperatury. Zabieg wymaga niedługiej rekonwalescencji, która trwa zazwyczaj od trzech do pięciu dni w zależności od wrażliwości skóry danej osoby.

Najstarsze wpisy:

medycyna-estetyczna

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Gdy pierwszy ujrzałam to mieszkanie w xxx nie mogłam się zdecydować co najbardziej mnie w nim zachwyciło… Z jednej strony mamy wnętrze pełne subtelnej bieli, która obecna jest właściwie na całej jego przestrzeni, m.in. na podłogach, pustych ścianach czy choćby na większości mebli w salonie, sypialni i kuchni (nawet ramy okien są tu pod kolor).

  • Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Modnych inspiracji wokoło nie brakuje, jednak od jakiegoś czasu niezbyt często czuję natchnienie czy wręcz powera do działania. Być może to kwestia nagłego powrotu zimy, co na szczęście mamy już za sobą. Być może przesyt wertowanych od miesięcy trendów w modowych magazynach – czarno białe paski, szachownica, metallic i wężowa skóra już mi się nieco