|  | 

Ecospa pl opinie

Oliwka Johnson

Oliwka Johnson
1 vote, 8.00 avg. rating (77% score)

oliwka-johnson-5Skóra niemowlaka jak każdy spośród nas wie jest bardzo delikatna. Do jego pielęgnacji powinniśmy więc zastosować zupełnie inne kosmetyki niż do pielęgnacji skóry osób dorosłych. Rzecz nie sprawdza się jednak w drugą stronę. Z kosmetyków dedykowanych niemowlętom spokojnie mogą korzystać osoby dorosłe. Najlepszym tego przykładem jest oliwka Johnson. Sprawdza się zwłaszcza u tych, którzy mają problem ze zbyt wrażliwą cerą. Pozbawione są wszelkich możliwych substancji, przeszły też szereg badań laboratoryjnych zanim zostały dopuszczone do sprzedaży. Skóra, posmarowana oliwką jest zdecydowanie lepiej chroniona przed mrozem, śniegiem deszczem. Oliwka Johnson pozwala z kolei zatrzymać ucieczkę wody ze skóry. Za jego sprawą, skóra staje się bardziej elastyczna, miękka, jest przyjemna w dotyku. Rezultaty stosowania olejku Johnson najlepiej widoczne są po kąpieli z peelingiem. Wtedy wszystkie składniki odżywcze zawarte w olejku bez problemu wnikają w skórę. W ten sposób jednocześnie nawilżymy skórę swego dziecka jak i swoją.

Najstarsze wpisy:

oliwka-johnson

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Gdy pierwszy ujrzałam to mieszkanie w xxx nie mogłam się zdecydować co najbardziej mnie w nim zachwyciło… Z jednej strony mamy wnętrze pełne subtelnej bieli, która obecna jest właściwie na całej jego przestrzeni, m.in. na podłogach, pustych ścianach czy choćby na większości mebli w salonie, sypialni i kuchni (nawet ramy okien są tu pod kolor).

  • Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Modnych inspiracji wokoło nie brakuje, jednak od jakiegoś czasu niezbyt często czuję natchnienie czy wręcz powera do działania. Być może to kwestia nagłego powrotu zimy, co na szczęście mamy już za sobą. Być może przesyt wertowanych od miesięcy trendów w modowych magazynach – czarno białe paski, szachownica, metallic i wężowa skóra już mi się nieco