RELACJA Z TARGÓW LNE <3

Czas na relację z targów LNE!

 

Targi LNE które odbyły się w Krakowie 16 i 17 kwietnia to nie tylko miejsce, w którym spotkali się eksperci z zakresu branży beauty. To także miejsce dla wszystkich pasjonatów oraz zainteresowanych tą branżą.

 

 

DSC_0001

 

Na miejscu nie tylko zobaczyliśmy, co oferują firmy z branży beauty, odbyły się również wykłady tematyczne, które były prowadzoe przez lekarzy oraz kosmetologów z przeróżnych zakątków świata.

 

Już w momencie w którym dowiedziałam się o targach stwierdziłam, że pojawienie się tam jest obowiązkiem każdej stylistki czy to rzęs, czy paznokci a więc i obowiązkowa moja obecność :). Już program targów zachęcał do uczestnictwa, dodatkowo organizatorzy prezentowali to wydarzenie poprzez facebook. Tyle wystawców, nowości do tego piękna, słoneczna pogoda no i Kraków :).

Na takim wydarzeniu spodziewałam się ogromnej kolejki przy wejściu, wszystko jednak było tak dopięte na ostatni guzik, że nie było żadnych problemów aby dostać się do środka. Wszyscy witali gości z uśmiechem i zapraszali do zabrania torby firmowej na gadżety i ulotki. Pod koniec targów torba była wypełniona po brzegi katalogami, ulotkami i gadżetami :).

 

DSC_0002

 

Wchodząc do sali targowej oczom ukazywały się bogato zaopatrzone stoiska. Każde zachęcało swoją ofertą, możliwością przetestowania produktu na własnej skórze oraz licznymi promocjami. Różnorodność stoisk przyprawiała o ból głowy – kosmetyki naturalne, spa dla dzieci, marki mniej i bardziej znane, nowoczesne urządzenia i technologie w kosmetyce, szkoły kosmetyczne, odzież i akcesoria kosmetyczne, a nawet oprogramowania służące do zarządzania salonem kosmetycznym. Prawdę mówiąc, można było zaopatrzyć tam salon od podstaw :).

 

DSC_0006

DSC_0011

Przechodząc obok stoisk nie mogłam się doczekać strefy manicure/pedicure oraz stylizacji rzęs. W końcu dotarłam i do tej strefy i… oszalałam. Każde stoisko było idealnie wyposażone, można było zachwycać się nowymi kolorami i nowościami. Kilka z nich przywiozłam ze sobą i wkrótce poznacie je bliżej ;).

 

Tymczasem zapraszam was do obejrzenia fotorelacji! Kliknijcie w zdjęcie a przeniesiecie się bezpośrednio do galerii zdjęć 🙂

DSC_0093