SEMILAC!

Jedną z pierwszych recenzji, która musi się tu pojawić to oczywiście recenzja moich ukochanych – SEMILAC!

Producentem tych oto lakierów hybrydowych (i nie tylko! :)) jest firma Diamond Cosmetics, która od 1 grudnia zmieniła nazwę na Nesperta.

Semilac to ponad 100 przepięknych kolorów – wciąż pojawiają się nowości!  Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przyznam szczerze, że posiadanie całej gamy to moje małe marzenie.

Dlaczego Semilac? Bo używając ich mam gwarancję, że manicure hybrydowy utrzyma się do 3 tygodni, zachowując swój kolor i połysk. Wszystkie kolory kryją po 2, maksymalnie 3 warstwach. Konsystencja lakieru pozwala na bezproblemowe nałożenie go na płytkę paznokcia, myślę że nawet osoby początkujące świetnie sobie z nimi poradzą.Jeśli ktoś zakupi jeden lakier, może być pewien że na tym jednym nie zakończy :).

 

Manicure hybrydowy z Semilac rozpoczynamy oczywiście jak przy każdym manicure hybrydowym od odpowiedniego przygotowania płytki. Następnie nakładamy bazę Semilac. Bazę nakładamy cienką warstwą a następnie utwardzamy w lampie UV bądź LED. świetnie przygotowuje płytkę do nałożenia koloru oraz zwiększa przyczepność całego manicure.

Pora przejść do mojej ulubionej części jeśli chodzi o Semilac, czyli kolory. Oto moja kolekcja:

DSC_1244

Dla tych, które posiadają słabe, bądź krótkie paznokcie a chciałyby je troszkę wzmocnić bądź przedłużyć, polecam Semilac Hard. Ma on właściwości budujące. Za jego pomocą można wzmocnić płytkę bądź przedłużyć paznokcia na formie :).

 

A teraz kolory:

DSC_1253

020 Green Glass

000 Lazure Dream czyli SEMILIKE – kolor niedostępny w regularnej sprzedaży – najbardziej chyba cieszy jego zdobycie :).

DSC_1338

DSC_1281

135 Frappe; 130 Sleeping Beauty; 102 Pastel Peach.

DSC_1300

003 Sweet Pink; 033 Pink Doll; 008 Intensive Pink; 121 Ruby Charm; 042 Neon Raspberry

DSC_1319

028 Classic Wine; 025 Glitter Red; 075 Stylish Brown

A oto iskrząco-mieniące się kolory, idealne do ożywienia stylizacji bądź totalnego szaleństwa na pazurkach:

DSC_1320

037 Gold Disco; 109 Miss of the World. Zaliczając do tego Green Glass mam iskrzące trio: 🙂

DSC_1335

Wykańczamy manicure topem i tutaj mamy dwie wersje! Nasz manicure hybrydowy Semilac może być błyszczący za pomocą Topu, który przecieramy usuwając warstwę dyspersyjną lub stosując nowość – Top No Wipe czyli bez przemywania. Drugą wersją jest zastosowanie Top Mat, czyli topu, który po przemyciu staje się matowy.

Nie dość, że do wyboru mamy tyle kolorów, to jeszcze mogą być one wykańczane na dwa sposoby.

Prace z użyciem lakierów hybrydowych Semilac możecie oglądać w galerii – serdecznie zapraszam!

Zapraszam również do polubienia strony na fb oczyipazurki gdzie będziecie na bieżąco informowani o nowościach na stronie 🙂