XVI Targi BEAUTY FAIR

XVI Targi Beauty Fair to wydarzenie, na którym każda pasjonatka urody powinna zaznaczyć swoją obecnością. Gdzie znajdziemy tyle nowości oraz cudownych rzeczy w jednym miejscu?

 

 

W tym roku, Targi po raz pierwszy odbyły się w nowej hali MCK w Katowicach. Duża przestrzeń, a przede wszystkim rozdzielenie branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej było niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Zazwyczaj od razu kieruję się w miejsce, które mnie najbardziej interesuje. Dzięki temu każdy wie, gdzie ma szukać swojego miejsca docelowego :).

 

 

Wejście na targi przebiegło niezwykle sprawnie, spodziewałam się wielkich kolejek i długiego oczekiwania w kasie biletowej, to przebiegło niezwykle sprawnie. Przy wejściu na każdego czekał informator oraz torba na ulotki i gadżety :). Z nadmiaru emocji, rozglądałam się za mapką obiektu, nic takiego niestety nie znalazłam. W domu zorientowałam się, że mapka jest w dość obszernym informatorze który był rozdawany na początku a więc wybaczam :).

 

 

Podczas targów był czas na odwiedzanie ulubionych stoisk, uczestniczenie w licznych pokazach na Beauty Stage oraz na obserwację światowego konkursu stylizacji paznokciu NailPro.

 

 

Część kosmetyczna była prawdziwym rajem. W jednym miejscu mogłam spotkać swoje ulubione firmy takie jak Indigo, Nails Company, Semilac czy Mistero Milano i wiele wiele więcej, do tego skorzystać z licznych promocji a nawet zobaczyć takie gwiazdy jak Natalia Siwiec czy Michał Szpak.

 

 

Jedynym minusem, który powodował lekkie utrudnienia, był brak strefy gastronomicznej na całym obiekcie na którym znajdowały się targi. A szkoda, pogoda nie sprzyjała dalszym wyjściom, więc taka strefa z pewnością co niektórych zatrzymałaby na nieco dłużej :).

 

Mimo wszystko jest to wydarzenie niezwykle ważne dla naszego zawodu. Polecam każdej stylistce uczestnictwo w takich targach – to też sposób na nasz rozwój!

Zapraszam tutaj na wyjątkową fotorelację z targów klik