|  | 

Solarium Tarnowskie Góry

Regenerum do rzęs

Regenerum do rzęs
1 vote, 7.00 avg. rating (72% score)

Regenerum do rzęs (4)W powieściach często pojawiają się bohaterki o pięknie wykrojonych migdałowych oczach, które przymykają ukazując długie, czarne, aksamitne rzęsy. Która kobieta, czytając taki fragment nie zazdrościła bohaterce posiadania tak pięknych rzęs, dzięki którym można spojrzeć w tak oszałamiający sposób?

Na szczęście dzisiaj to marzenie można łatwo spełnić. Nie da się co prawda zmienić na stałe naturalnego koloru rzęs- tu z pomocą musi przyjść tusz albo henna, jednak z powodzeniem, za pomocą jednego tylko kosmetyku możemy znacząco pogrubić, wydłużyć oraz zagęścić rzęsy. Jaki to kosmetyk?

Jest to Regenerum do rzęs, czyli specjalne serum do rzęs. Składa się ono z części przeznaczonej do stosowania na linię rzęs oraz z części aplikowanej na całą długość włosa. Serum stosujemy codziennie wieczorem, po dokładnym oczyszczeniu twarzy. Po osiągnięciu spodziewanego efektu, dla jego podtrzymania stosujemy serum 1-2 razy w tygodniu.

Nie czekaj zatem i już dziś spełnij swoje marzenie o pięknych i długich rzęsach!

Najstarsze wpisy:

regenerum-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Street style: grunge’owa kratka powraca w nowym stylu

    Street style: grunge’owa kratka powraca w nowym stylu

    Koszula w kratkę? Check! Możecie uwierzyć lub nie, ale niegdyś był to obowiązkowy element mojego licealnego stroju! Wsłuchana w utwory Kurta Cobaina czy Pearl Jam, uwielbiałam tą fazę luźnych ubrań i rockowych strojów, choć nie były one tak wysmakowane jak obecne interpretacje stylu grunge z pokazów mody. Zamiłowanie do kratki w tym sezonie mogliśmy podziwiać

  • Kolekcje: backstage letnich pokazów

    Kolekcje: backstage letnich pokazów

    Pamiętacie wpis o podpatrzonych momentach i uchwyconych detalach? Dzisiaj przed Wami kolejna część z ciekawymi zbliżeniami wiosenno-letnich kolekcji na ten sezon. Tym razem przyglądamy się backstage’owi nieco bliżej, czasami nawet bardzo blisko. Wszystko po to, by dostrzec prawdziwy kunszt krawiecki, niezwykłe materiały, a także dodatki, którym właściwie należy się osobny post. Muszę Wam przyznać, Drodzy