|  | 

Ecospa pl opinie

masaż relaksacyjny tarnowskie góry

masaż relaksacyjny tarnowskie góry
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Salon fryzjerski Mokotow (1)Sytuacja w której Klient prosi o wykonanie ombre lub sombre, a fryzjer nie ma pojęcia co to takiego, jest niedopuszczalna, jednak takie sytuacje mieliśmy okazję bardzo często oglądać w programie telewizyjnym, który obnażał wszystkie grzechy fryzjerów. Po dokładnej analizie tego, dlaczego salon fryzjerski podupada, okazywało się że wiedza fryzjerów nie jest w ogóle aktualizowana. Fryzjerzy nie uczestniczyli w żadnych szkoleniach. Czasem nawet zdarzało się że 60-letnia fryzjerka ostatni raz na szkoleniu była 40 lat temu. Taka sytuacja jest nie do pomyślenia w Salon fryzjerski Mokotów. Tam właściciel regularnie wysyła swój personel na bardzo dobry szkolenia, fryzjerzy poznają najnowsze trendy i uczą się w praktyce wykonywać najmodniejsze fryzury: kolory i cięcia.  Warto też pamiętać że fryzjer bez odpowiednich umiejętności może zrobić klientowi krzywdę – tutaj w grę wchodzi chemia, mocne farby fryzjerskie. Dlatego nic dziwnego, że klienci chcą powierzyć swoje włosy tylko pod opiekę bardzo dobrego specjalisty.

Najstarsze wpisy:

salon-fryzjerski-mokotow

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Gdy pierwszy ujrzałam to mieszkanie w xxx nie mogłam się zdecydować co najbardziej mnie w nim zachwyciło… Z jednej strony mamy wnętrze pełne subtelnej bieli, która obecna jest właściwie na całej jego przestrzeni, m.in. na podłogach, pustych ścianach czy choćby na większości mebli w salonie, sypialni i kuchni (nawet ramy okien są tu pod kolor).

  • Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Modnych inspiracji wokoło nie brakuje, jednak od jakiegoś czasu niezbyt często czuję natchnienie czy wręcz powera do działania. Być może to kwestia nagłego powrotu zimy, co na szczęście mamy już za sobą. Być może przesyt wertowanych od miesięcy trendów w modowych magazynach – czarno białe paski, szachownica, metallic i wężowa skóra już mi się nieco