|  |  |  |  |  |  | 

Day spa Tarnowskie Góry Ecoday spa Tarnowskie Góry Ecospa pl opinie Masaż Tarnowskie Góry Solarium Tarnowskie Góry Spa Góry Świętokrzyskie

Spa Góry Świętokrzyskie

Spa Góry Świętokrzyskie
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

SPA czyli zdrowie przez wodę

Termin SPA pochodzi od łacińskiego zwrotu „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Jak więc z łatwością można wywnioskować, mianem SPA określamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące zbawienną moc wody. Z roku na rok, ośrodki SPA zyskują na popularności. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku otwierają się nowe obiekty.

Jakie rodzaje zabiegów SPA możemy wyróżnić?
Różnorodna i niezwykle bogata oferta ośrodków może przyprawić o migrenę. Decydując się na weekendowy pobyt w SPA z pewnością możemy liczyć na takie atrakcje jak: wszelkiego rodzaju masaże, dostęp do saun, zarówno suchych jak i mokrych, zabiegi z wykorzystaniem alg morskich, bicze wodne, wodny aerobic, manicure, pedicure, kąpiele błotne oraz wiele innych. Wymieniać można by praktycznie w nieskończoność. To, na jakie zabiegi się zdecydujemy, zależy tylko i wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań oraz preferencji. Należy jednak pamiętać, że zabiegi w ośrodkach SPA nie należą do najtańszych, a o ile nie kupimy pakietu zabiegów, za każdy jeden będziemy musieli zapłacić osobno.

Najstarsze wpisy:

spa-gory-swietokrzyskie

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Kolekcje: & other stories

    Kolekcje: & other stories

    Ilekroć mam tak zwaną fazę na jakąś nową odzieżową markę, która – muszę dodać – najczęściej jest niedostępna u nas w Polsce, scenariusz potencjalnych zakupów wygląda dokładnie tak samo. Oszołomiona wchodzę do sklepu, chcę obejrzeć dosłownie wszystko po kolei, dotknąć każdej rzeczy, sprawdzić nawet najdrobniejszy element, i zazwyczaj po 10 minutach wychodzę ze sklepu z

  • Wydarzenia: misz-masz vol. 5

    Wydarzenia: misz-masz vol. 5

    „Polska moda nie gryzie” to hasło przewodnie targów Misz-Masz, organizowanych w warszawskim centrum handlowym Blue City, których celem jest „przybliżenie szerokiej, a przede wszystkim nowej grupie klientów propozycji polskich projektantów”. Pierwsza edycja spotkania miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku i bardzo szybko zyskała swoich miłośników, zarówno po stronie projektantów, jak i chętnych do zakupów klientów.