|  | 

Solarium Tarnowskie Góry

Walentynkowe stylizacje

Walentynkowe stylizacje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Walentynkowe stylizacje

Walentynki zbliżają się do nas wielkimi krokami, a zapewne niektóre z nas jeszcze się zastanawiają w co się ubrać. Cóż, nic dziwnego – jak to kobiety! Mam więc kilka propozycji dla niezdecydowanych – uwaga(!) nie są one obowiązkowe 🙂 , ale może komuś pomogą w zbudowaniu swojej stylizacji na ten dzień. Spróbowałam w nich użyć wszystkiego, co mi się stereotypowo kojarzy się z tym świętem, czyli serduszka i czerwień.

Hand made paski dla kolekcjonerów

Szperając w Internecie można znaleźć najbardziej dziwaczne i nietypowe propozycje rzeczy, które nosimy bardzo często, a nawet codziennie. Dzisiaj chcę zaprezentować firmę Wildwood (Rosja- wildwood.ru), która swoim klientom oferuje dość nietypowe skórzane paski i bransoletki.

Propozycje te są bardzo ciekawe – nigdzie jeszcze takich nie widziałam! Każdy pasek jest zrobiony ręcznie ze skóry, więc, przynajmniej powinien, trochę posłużyć swojemu właścicielowi. Jeżeli ktoś chce mieć wyjątkowy pasek, to może go kupić pod tym adresem: atu.ru (Ceny: od 550 zł).

Najstarsze wpisy:

walentynkowe-stylizacje

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Street style: grunge’owa kratka powraca w nowym stylu

    Street style: grunge’owa kratka powraca w nowym stylu

    Koszula w kratkę? Check! Możecie uwierzyć lub nie, ale niegdyś był to obowiązkowy element mojego licealnego stroju! Wsłuchana w utwory Kurta Cobaina czy Pearl Jam, uwielbiałam tą fazę luźnych ubrań i rockowych strojów, choć nie były one tak wysmakowane jak obecne interpretacje stylu grunge z pokazów mody. Zamiłowanie do kratki w tym sezonie mogliśmy podziwiać

  • Kolekcje: backstage letnich pokazów

    Kolekcje: backstage letnich pokazów

    Pamiętacie wpis o podpatrzonych momentach i uchwyconych detalach? Dzisiaj przed Wami kolejna część z ciekawymi zbliżeniami wiosenno-letnich kolekcji na ten sezon. Tym razem przyglądamy się backstage’owi nieco bliżej, czasami nawet bardzo blisko. Wszystko po to, by dostrzec prawdziwy kunszt krawiecki, niezwykłe materiały, a także dodatki, którym właściwie należy się osobny post. Muszę Wam przyznać, Drodzy