|  | 

Spa Góry Świętokrzyskie

Wizyta w SPA

Wizyta w SPA
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

moda (23)Każda z pań, które kiedykolwiek wzięły udział w zabiegach, jakie oferuje SPA zgodnie twierdzą, że jest to coś wspaniałego nie tylko dal urody, ale i dla ogólnego samopoczucia.
Najczęściej wizyta taka zaczyna się od zabiegu na ciało z bardzo intensywnym pilingiem i maską na bazie ziół i siana. Zabieg taki pięknie wygładza i ujędrnia skórę. Następnie kosmetyczka zajmuje się twarzą, nakładając na nią maseczkę na przykład różaną i wykonując masaż twarzy. Zabieg taki doskonale odpręża, do tego stopnia, że niektóre panie nawet zasypiają. Zabieg kończy się nałożeniem serum z kwasem hialuronowym.
Cały pobyt w SPA nastraja relaksująco. Spokojna, relaksacyjna muzyka w tle, wszędzie pięknie pachnie,
Zabiegi, które serwowane są w gabinetach działają odtruwająco, odżywczo, antycelulitowo, relaksująco? po jednodniowym pobycie w takim przybytku, każda z pań wychodzi szczęśliwsza, piękniejsza, młodsza?

Najstarsze wpisy:

wizyta-w-spa

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Street style: jeansy na 5 sposobów

    Street style: jeansy na 5 sposobów

    Jeansy. Dla wielu to jeden z najważniejszych elementów w garderobie. Dla mnie niekoniecznie, bowiem jedna para czarnych rurek to zdecydowanie za mała ilość aby mówić o miłości do jeansów. Niemniej, ta jedna od momentu zakupu jest noszona prawie codziennie i znoszona do granic możliwości. Kiedy przy szwach robią się szare przetarcia, a tu i ówdzie

  • Kolekcje: nowoczesny folklor nanushki

    Kolekcje: nowoczesny folklor nanushki

    Pamiętam, gdy jeszcze nie było marki COS w Polsce, jak bardzo cieszyłam się na wszelkie wyjazdy do Berlina. Mogłam wtedy połączyć przyjemność ze spędzania czasu w moim ulubionym mieście z… przyjemnością robienie zakupów ;)! Od tamtej pory zawsze wracam do tego samego sklepu mieszczącego się przy … gdzie zaraz obok odkryłam francuską markę Sandro i