|  | 

Ecospa pl opinie

Zimowy piling

Zimowy piling
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

rp_moda13.jpgGdy na dworze jest zimno i wilgotno a w mieszkaniach odwrotnie: powietrze jest suche za sprawą centralnego ogrzewania, nasza skóra traci wiele na wilgotności, staje się szara, szorstka i sucha a stosowane, na co dzień tłuste kremy zapychają pory, koniecznie trzeba pomyśleć o pilingu, aby nasza cera znów nabrała blasku i piękna. Dobrze dobrany piling przyśpiesza odnowę naskórka, nie podrażnia skóry i na pewno poprawia jej wygląd.
Przy cerze normalnej lub mieszanej piling powinno niestosować dwa razy w tygodniu i powinien to być drobnoziarnisty piling z dodatkiem zmielonych łupin orzechów, zmielonych pestek brzoskwiń i granulek syntetycznych.
Przy cerze tłustej najlepszy będzie piling typu peel- off, którego konsystencja przypomina galaretkę przy nakładaniu, a po wyschnięciu tworzy cieniutką maseczkę, którą ściąga się w całości.
Przy cerze suchej i naczynkowej najlepszy będzie piling enzymatyczny, który nie wymaga tarcia skóry a owocowe najczęściej enzymy rozpuszczają martwy naskórek.
Każdej cerze dobrze zrobi po pilingu odżywcza maseczka dobrana do rodzaju skóry?

Najstarsze wpisy:

zimowy-piling

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Wnętrza: biel i odrobina koloru

    Gdy pierwszy ujrzałam to mieszkanie w xxx nie mogłam się zdecydować co najbardziej mnie w nim zachwyciło… Z jednej strony mamy wnętrze pełne subtelnej bieli, która obecna jest właściwie na całej jego przestrzeni, m.in. na podłogach, pustych ścianach czy choćby na większości mebli w salonie, sypialni i kuchni (nawet ramy okien są tu pod kolor).

  • Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Inspiracje: 10 cytatów o modzie

    Modnych inspiracji wokoło nie brakuje, jednak od jakiegoś czasu niezbyt często czuję natchnienie czy wręcz powera do działania. Być może to kwestia nagłego powrotu zimy, co na szczęście mamy już za sobą. Być może przesyt wertowanych od miesięcy trendów w modowych magazynach – czarno białe paski, szachownica, metallic i wężowa skóra już mi się nieco